q2

Hızlı Koleksiyon İçin Zaman ve Maliyet Tasarrufu: DTG Digital ile Tanışın

Hızlı Moda İçin Zaman ve Maliyet Tasarrufu: DTG Digital ile Tanışın
Siz de numune ve koleksiyonlarınızı hazırlarken zaman ve maliyetten tasarruf etmek istemez misiniz? Hızlı moda dünyasında, markaların yılda yaklaşık 52 “mikro mevsim” koleksiyon ürettiğini biliyor muydunuz? Bu, her hafta en az bir yeni koleksiyon anlamına gelir. Ancak, tekstil firmalarının birçoğu ellerindeki tasarım ürünlerini geliştirmekte güçlük çekiyor. İşte bu noktada DTG Digital devreye giriyor.

Hızlı Moda ve Tasarım Süreçleri
Tasarım ürünlerini emprimede yaptırmak isteyen müşterilerimiz, numune hazırlama sürecindeki kalıp maliyetleri ve zaman kaybı sebepleri ile büyük zorluklar yaşıyorlar. Hızlı moda teriminin asıl amacı, düşük maliyetle daha fazla adetli koleksiyon üretmektir. Ancak, kalıp maliyetleri bu hedefin önünde büyük bir engel oluşturuyor. İş gücü maliyetlerinin artması ve sürekli değişen pazar koşulları da bu durumu daha da zorlaştırıyor.

DTG Digital ile Yenilikçi Çözümler
Misyonu yenilikçi ve yaratıcı olan müşterilerimiz, “Yeni ne var?” sorusunun cevabını DTG Digital ile buldular. DTG Digital, tasarımların önündeki en büyük engel olan zaman kaybı ve kalıp maliyetleri sürecinden kurtulmayı sağlıyor. Hızlı moda (fast fashion) koleksiyonlarını dakikalar içerisinde giyilebilir hale getiren DTG Digital, müşterilerimize büyük kolaylıklar sunuyor.

İhracat ve Kalite: DTG M Serisi
İhracat yapan müşterilerimiz, tasarımı yapılan desenleri hiçbir kalıp maliyeti olmadan direkt pamuklu kumaşın üzerine basarak koleksiyonlarını yüksek kalitede ve çok daha hızlı bir şekilde ortaya çıkarıyorlar. DTG M Serisi, zaman ve kalıp maliyeti olmadan limitsiz koleksiyon üretim imkanı sunuyor.

Ekolojik ve Sağlıklı Baskılar
DTG  Serisi, ekolojik su bazlı Dupont pigment boyalar kullanarak kanserojen madde içermeyen, sağlıklı ve nefes alan baskılar yapmanızı sağlar.

Yüksek Üretim Kapasitesi: M6 XL Modeli
DTG  Serisi  maksimum baskı alanı ölçüsü ile kendi alanında rakipsizdir. Özellikle parça pano, numune ve seri imalatlarda düşük maliyetlerle yüksek adetli üretim kapasitesi sağlar. Double CMYK boya besleme sistemi ile pamuk dijital baskıda devrim yaratan DTG baskı makinesi, dijital baskı alanında az maliyetle yüksek kalite hizmet sunar.

Uluslararası Arenada Kendini Kanıtlamış
DTG M Serisi dijital baskı makineleri, gerek baskı maliyetleri gerekse baskı çözünürlükleri açısından uluslararası arenada kendini ispatlamış durumdadır. TTS Digital, en yeni teknolojilerin kullanıldığı üretim makine parkuru, eğitimli iş gücü ve yıllardır edindiği deneyimle hep bir adım önde yer almaya devam ediyor. Dünya markaları, üretim ve ihracat yapabilmek için DTG Digital’i tercih ediyor.

Sonuç: DTG Digital ile Yeni Nesil Baskı Çözümleri
DTG Digital’in ekolojik su bazlı Dupont pigment boyaları sayesinde, kanserojen madde içermeyen sağlıklı nefes alan baskılar yaparak firmanızda “Yeni Ne Var?” sorusunun cevabını verebilirsiniz. DTG M Serisi dijital baskı makineleri, hem baskı maliyetleri hem de baskı çözünürlükleri açısından uluslararası alanda kendini kanıtlamış bir çözüm sunar. Kendi tasarımlarıyla üretim ve ihracat yapmak isteyen müşterilerimiz, DTG M Serisi dijital baskı makinelerini seçti. Ürünlerin daha hızlı üretilmesi için çözümler arayan müşterilerimiz, bu çözümleri DTG M Serisi dijital baskı makinelerinde buldular.

DTG Digital ile siz de hızlı moda dünyasında bir adım öne geçin!

Share This Story, Choose Your Platform!

Son Yazılar

İletişim Bilgilerimiz

Oruçreis Mahallesi, Giyimkent 18. Sokak 35-37

Esenler / İstanbul

+90 212 438 22 00