Bebek ve Çocuk Ürünleri İhracatında Yeni Bir Dönem

DTG Digital M Serisi: M2 ve M6 Modelleri ile Bebek ve Çocuk Ürünleri İhracatında Yeni Bir Dönem

40 yılı aşkın süredir bebek ürünleri ve aksesuar ihracatı yapan müşterimiz, numune baskı ve kalıp maliyetlerini düşürmek için arayış içerisindeyken DTG M Serisi Dijital Baskı Makineleri ile tanıştı. Bünyesine DTG M Serisi M6 ve M2 makinelerini katarak üretim kapasitelerini artırdılar. Özellikle numune aşamasında, bir ürünün koleksiyon baskı süresini minimum kalıplarla bir haftadan dakikalara indirdiler.

Hızlı ve Verimli Üretim Süreci

DTG M Serisi M6 ve M2 Dijital Baskı Makineleri, koleksiyonlarını hızlı ve verimli bir şekilde üretmek isteyen tekstil ihracatçısı müşterilerimiz için ideal çözümler sunuyor. Büyük dünya markalarına üretim yapan müşterimiz, numune üretiminde DTG Digital Baskı makineleri ile yola çıktı ve kısa sürede makine parkurunu kurarak seri imalata geçti.

Ekolojik ve Sağlıklı Baskılar

DTG M Serisi, ekolojik su bazlı Dupont pigment boyaları kullanarak kanserojen madde içermeyen, sağlıklı ve nefes alan baskılar yapmanıza olanak tanır. DTG M Serisi M2 modeli, 4 adet 18×23 cm, 2 adet 29×42 cm veya 1 adet 61×42 cm baskı ebatları ile esneklik sunar. M6 modeli ise 115 cm x 75 cm maksimum baskı alanı ile kendi alanında rakipsizdir. Parça pano, numune ve seri imalatlarda düşük maliyetlerle yüksek adetli üretim kapasitesi sağlar.

Yenilikçi Çözümler ve Uluslararası Başarı

Double CMYK boya besleme sistemi ile pamuk dijital baskıda devrim yaratan M6 baskı makinesi, dijital baskı alanında az maliyetle yüksek kalite hizmet sunar. DTG M Serisi Dijital Baskı Makineleri, baskı maliyetleri ve çözünürlükleri ile uluslararası arenada kendini ispatlamıştır. TTS Digital, en yeni teknolojilerin kullanıldığı üretim makine parkuru ve eğitimli iş gücü ile hep bir adım önde yer almayı sürdürmektedir. Dünya markaları, üretim ve ihracat için DTG Digital’i tercih etmektedir.

Hakkımızda: TTS Digital

1999 yılında, Türk Tekstil Sanayisinin gücünü uluslararası arenada tanıtmak ve artırmak amacıyla kurulan TTS Digital, pamuklu kumaşa dijital baskıda dünyanın en iyisi DTG Digital markasını Türkiye’ye getirerek yeni bir dönem başlattı. Hizmet verdiğimiz müşteriler arasında promosyon ürünleri ile reklam sektörüne hizmet eden firmalar, hazır giyim sektöründe fason baskı hizmeti veren firmalar, yüksek adetlerde üretim ve ihracat yapan tekstil firmaları ve e-ticaret ile yurtdışına açılmak isteyen bireysel girişimciler bulunmaktadır. 15’i aşkın ülkede yüzlerce müşterimizle büyük bir aile olmayı başardık.

DTG Digital ile Yenilik ve Kalite

DTG Digital’in ekolojik su bazlı Dupont pigment boyaları sayesinde, kanserojen madde içermeyen sağlıklı nefes alan baskılar yaparak firmanızda “Yeni Ne Var?” sorusunun cevabını bulabilirsiniz. DTG Serisi dijital baskı makineleri, baskı maliyetleri ve çözünürlükleri ile uluslararası alanda kendini kanıtlamıştır. Kendi tasarımlarıyla üretim ve ihracat yapmak isteyen müşterilerimiz, DTG Serisi Dijital Baskı Makinelerini tercih ederek ürünlerinin daha hızlı üretilmesini sağladılar.

Showroom Ziyareti

Makine modellerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için showroom’larımızı ziyaret edebilirsiniz. DTG Digital Serisi ile tanışın ve üretiminizi bir üst seviyeye taşıyın!

Share This Story, Choose Your Platform!

Son Yazılar

İletişim Bilgilerimiz

Oruçreis Mahallesi, Giyimkent 18. Sokak 35-37

Esenler / İstanbul

+90 212 438 22 00